ספר מושלם עבור אמהות יחידניות מבחירה

אמהות יחידניות מבחירה מחפשות לעתים את הדרך המושלמת לספר לילדם כיצד בא לעולם. הספר המצוין אוצר קטן עושה את העבודה והפך לספר חובה בארון הספרים של תא משפחתי יחידני.למרות שמשפחות אחרות – כולל תא משפחתי הכולל אם וילד בלבד, הופכים לנפוצים למדי בישראל, עדיין חסרים מוצרים ייעודיים רבים עבור אותן משפחות, כולל מוצרי תרבות – כמו קלטות וספרים יעודיים. בטור זה, אנחנו ספרים לספר על 2 ספרים מעולים.

התנ"ך של אמהות יחידניות מבחירה

 

אמהות יחידניות מבחירה - מתוך אוצר קטן

מתוך אוצר קטן

הספר הראשון נכתב במיוחד עבור אמהות יחידניות מבחירה , על ידי העיתונאית ענת ג'ורג'י. הספר – אוצר קטן, הוא סיפור מסע של יעל, אשה שנמצאת בחיפוש אחר האושר ומגלה אותו בסופו של דבר בתוכה – בביצית שהופכת בעזרת בנק הזרע לתינוק מקסים. זהו ספר מלא שמחה ואהבה, ללא כל התנצלות, על בחירה בהורות יחידנית. הספר מעולה כספר שיספר לילד כיצד בא לעולם. אבל, הוא גם ספר שייתן השראה לנשים הנמצאות בתחילתו או במהלך התהליך של הורות יחידנית. מסיבה זו, ישנם גם בנקי זרע שהעניקו בשנים האחרונות את הספר כמתנה ללקוחות הבנק. הספר זוכה גם להצלחה מעבר לים. תרגום של הספר לאנגלית נמכר בהצלחה בשנים האחרונות באמזון וכך נחשפו אליו גם אלפי אמהות יחידניות מבחירה מרחבי העולם.

גם את הספר השני כתבה ענת ג'ורג'י. החברים של שושו הוא מעין ספר המשך, שבו הילד – גיבור אוצר קטן, כבר גדל והוא למד באמצעות שושו – החיה הדמיוניות המלווה אותו בטיול, על סוגים שונים של משפחות אחרות. בסופו של הספר מבין הי
לד שכל משפחה מאושרת בדרכה והוא כמובן אוהב יותר מכל את המשפחה שלו – משפחה חד הורית שמחה של אם ובנה.

כמו אוצר קטן, גם ספרה השני של ג'ורג'י תורגם לשפה האנגלית וגם אותו ניתן למצוא בין היתר באתר אמזון. כתיבתם של 2 הספרים לוותה על ידי ייעוץ פסיכולוגי ובניגוד לכמה ספרshushuים אחרים בז'אנר, מדובר בספרים ללא כל התנצלות ואי נעימות המורגשת לעתים בספרים מסוג זה. אלו ספרים שחוגגים את המשפחה האחרת ומוסיפים גאווה ובטחון עצמי לילד.

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *