מדריך המדריכים

כל המדריכים, בכל הנושאים, כנסו לחפש נושא או להוסיף מדריך משלכם

ספר מושלם לאמהות יחידניות

למרות שמשפחות אחרות – כולל תא משפחתי הכולל אם וילד בלבד, הופכים לנפוצים למדי בישראל, עדיין חסרים מוצרים ייעודיים רבים עבור אותן משפחות, כולל מוצרי תרבות – כמו קלטות וספרים יעודיים. בטור זה, אנחנו ספרים לספר על 2 ספרים מעולים.

 

מתוך אוצר קטן

מתוך אוצר קטן

הספר הראשון נכתב במיוחד עבור אמהות יחידניות ,
על ידי העיתונאית ענת ג'ורג'י. הספר – אוצר קטן, הוא סיפור מסע של יעל, אשה שנמצאת בחיפוש אחר האושר ומגלה אותו בסופו של דבר בתוכה – בבייצית שהופכת בעזרת בנק הזרע לתינוק מקסים. זהו ספר מלא שמחה ואהבה, ללא כל התנצלות, על בחירה בהורות יחידנית. הספר מעולה כספר שיספר לילד כיצד בא לעולם. אבל, הוא גם ספר שייתן השראה לנשים הנמצאות בתחילתו או במהלך התהליך של הורות יחידנית.

גם את הספר השני כתבה ענת ג'ורג'י. החברים של שושו הוא מעין ספר המשך, שבו הילד – גיבור אוצר קטן, כבר גדל והוא למד באמצעות שושו – החיה הדמיוניות המלווה אותו בטיול, על סוגים שונים של משפחות אחרות. בסופו של הספר מבין הי
לד שכל משפחה מאושרת בדרכה והוא כמובן אוהב יותר מכל את המשפחה שלו – משפחה חד הורית שמחה של אם ובנה.

2 הספרים כבר תורגמו לשפה האנגלית והם נמכרים בהצלחה גם בחו"ל. כתיבתם לוותה על ידי ייעוץ פסיכולוגי ובניגוד לכמה ספרshushuים אחרים בז'אנר, מדובר בספרים ללא כל התנצלות ואי נעימות. אלו ספרים שחוגגים את המשפחה האחרת ומוסיפים גאווה ובטחון עצמי לילד.

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

מדריך המדריכים © 2017 Frontier Theme